Aromë Për Makinë Mr&Mrs Fragrance Gigi Blue Patchouli

500 Lek

Në magazinë

Kategoria:

Aromatizuesi më i ëmbël i makinave që ekziston! Gigi është një dashuri me shikim të parë

Gigi ka lindur nga bashkëpunimi mes Mr & Mrs Fragrance dhe stilistit të famshëm Stefano Giovannon (Qeeboo), është i disponueshëm në gjashtë ngjyra dhe gjashtë aroma që do t’ju bëjnë të bini në dashuri.

Aromatizuesi i makinës mund të vendoset lehtësisht në grykën e ventilimit

  • Aroma: Patchouli
  • Kohezgjatja: +/-30 ditë
  • 0% alkool
  • Made in Italy

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Aromë Për Makinë Mr&Mrs Fragrance Gigi Blue Patchouli