Baseus Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless

2990 Lek

Në magazinë

SKU: WXZN-01 Kategoritë: , ,

Pershkrimi

 • Materiali : ABS + PC + Metal
 • Hyrje: 5V/2A, 9A/2A
 • Dalje Wirless: 5V/1A (5W), 9A/1.2A (10W)
 • Material prej ABS te zgjedhur.
 • Kapet te grila e ventilatorit.
 • Punim i shkelqyer dhe pamje dekorative per makinen.
 • Kapese prej silikoni e cila nuk e demton makinen.
 • Madhesi te rregullueshme per paisje te ndryshme 4-6.5 inch.
 • Kapje e qendrueshme edhe ne rruge me gropa.
 • Mban dhe karikon telefonin njekohesisht me karikim wireless.
  Shenim: Karikimi wireless funksionon vetem per paisjet me funksion karikimi wireless, per paisjet e tjera duhet shtese marres karikimi wireless.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Baseus Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikues Wireless