Turtle Wax Clearvue Rain Repellent

890 Lek

Në magazinë

SKU: 52813 Kategoritë: ,

Pershkrimi

  • Turtle Wax ClearVue Rain Repellent është një trajtim qelqi me bazë tretës i cili do të përmirësojë në mënyrë dramatike dukshmërinë, sigurinë dhe lehtësinë e drejtimit veçanërisht në kushte të lagështa gjatë gjithë motit.
  • Silikonet dhe tretësit ultra të pastër lënë një shtresë transparente për të larguar shiun, shiun dhe borën.
  • Sipërfaqja kundër ngjitjes mbetet më e pastër 3 herë më shumë se kur nuk trajtohet.
  • 300 ml

Menyra e perdorimit

  • Lani xhamin dhe lëreni të thahet.
  • Lagni një leckë të pastër dhe të butë me formulën.
  • Fshijeni leckën mbi xhamin e thatë duke përdorur një lëvizje rrethore, të mbivendosur.
  • Lëreni të thahet dhe më pas përsëritni hapin 3.
  • Hiqni mjegullën e dytë duke e spërkatur sipërfaqen me ujë.
  • Thajeni duke përdorur një peshqir derisa xhami të jetë i pastër.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Clearvue Rain Repellent