Turtle Wax Cockpit Pad Multi

350 Lek

Në magazinë

SKU: 51680 Kategoritë: ,

Pershkrimi

  • Turtle Wax Cockpit Cleaner Pad ofron veprim 3-në 1 për pastrimin, restaurimin dhe mbrojtjen e të gjitha plastikës
  • I përshtatshëm për të gjitha sipërfaqet e brendshme duke përfshirë vinyl, plastikë, lëkurë dhe gomë.
    Mbrojtja zgjat me muaj duke lënë një aromë të lehtë limoni

Menyra e perdorimit

  • Mbajtja e lehtë për t’u mbajtur siguron aplikim të drejtpërdrejtë në të gjitha zonat pa spërkatje të tepruara.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Cockpit Pad Multi