Earldom Mbajtese Telefoni Per Makinë

1200 Lek

Në magazinë

SKU: EH93 Kategoritë: ,

Pershkrmimi

  • Mbajtese telefoni per makine, me rrotullim 360 grade ne menyre te pershtatshme per t’u ndihmuar te rregulloni cdo kend sipas deshires tuaj.
  • Materiali: Plastike ABS + Silikon
  • Pershtatet me te gjithe llojet e telefonav
  • Me kend te rregullueshem sipas deshire
  • E mban telefonin te sigurt pa rreshqitur
  • Ngjitet ne xham, te kroskoti i makines dhe qendron ne grilen e ventilimit
  • Me rrotullim 360 grade
  • Ngjyra: E zeze

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Earldom Mbajtese Telefoni Per Makinë