Turtle Wax Fresh Shine Matt Citrus

700 Lek

Në magazinë

SKU: 52815 Kategoritë: ,

Pershkrimi

  • Turtle Wax Fresh Shine Matt Finish Citrus është një mbrojtës plastik i brendshëm me një aromë premium afatgjatë dhe nivel të rregullueshëm shkëlqimi.
  • Pastron dhe rikthen një ngjyre mat në të gjitha dekorimet e brendshme plastike.
  • Aromë me cilësi të lartë me teknologji të lëshimit të ngadaltë 8 ditë.
  • Mburojë antistatike afatgjatë që largon pluhurin dhe papastërtitë.
  • Aromë qitro me cilësi të larte.
  • 500 ml

Menyra e perdorimit

  • Shkundni mirë, provoni gjithmonë në një zonë të vogël fillimisht.
  • Spërkateni në mënyrë të barabartë në sipërfaqe nga të paktën 15 cm larg.
  • Lëreni për 30 sekonda që të depërtojë, fshijeni me një leckë të butë të pastër.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Fresh Shine Matt Citrus