Graso Lis 2 EP 00 Slovenoil

4050 Lek130000 Lek

SKU: N/A Kategoria:
  • Slovenoil Lis 2 EP 00-Graso lubrifikuese me litium e gjithanshme me cilësi të lartë për komponentë me ngarkesë të rëndë, si kushinetat, boshtet dhe rrotulluesit.
  • Operon ne temperatura -30 °C deri në 120 °C.
  • DIN 51825
    KP00K-30
    NLGI-00

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Graso Lis 2 EP 00 Slovenoil

4050 Lek130000 Lek

Shtoje në shportë