Graso Lis 2 G2 Slovenoil

700 Lek86000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:
  • Slovenoil Lis 2 G2-Graso lubrifikuese me litium me shumë qëllime, e përshtatshme për lubrifikimin e llojeve të ndryshme të topave të kushinetave, rrotulluesve, udhëzuesve etj. Ka veti të mira antikorozive dhe qëndrueshmëri të lartë oksiduese.
  • Operon ne temperatura -20 °C deri në 120 °C.
  • DIN 51502: MF1/2K-15
    ISO 6743-9: l-xacca 1/2
    NLGI 2

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.8 Kg, 18 Kg, 180 Kg, 4.5 Kg

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Graso Lis 2 G2 Slovenoil

700 Lek86000 Lek

Shto në Shportë