Graso Lis 2 Slovenoil

800 Lek98000 Lek

SKU: N/A Kategoria:
  • Slovenoil Lis 2-Graso lubrifikuese me litium me shumë qëllime, e përshtatshme për lubrifikimin e llojeve të ndryshme të topave të kushinetave, rrotulluesve, udhëzuesve etj. Ka veti të mira antikorozive dhe qëndrueshmëri të lartë oksiduese.
  • Operon ne temperatura -30 °C deri në 130 °C.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Graso Lis 2 Slovenoil

800 Lek98000 Lek

Shto në Shportë