Turtle Wax HS Ceramic Polish and Wax

2200 Lek

Në magazinë

53341

SKU: 53341 Kategoritë: ,

Pershkrimi

  • Lyeni saktë, lustroni, lyeni me dyll dhe mbroni automjetin tuaj me një hap të thjeshtë, hiqni vorbullat, gërvishtjet dhe oksidimin me agjentë lustrim preciz
  • Formula e aktivizuar me ujë rrit thellësinë e ngjyrës, duke lënë pas një shkëlqim dhe shkëlqim si pasqyrë
  • Koleksioni Hybrid Solutions përmban një aromë të ëmbël frutash
  • Polimerët super hidrofobikë dhe SiO2 ofrojnë mbrojtje ekstreme ndaj ujit dhe mbrojtje rezistente ndaj kimikateve që zgjat për muaj të tërë
  • Punoni në seksione të vogla 2′ X 2′, duke hequr tepricën me një peshqir të thatë me mikrofibër, për aktivizim të lartë të shkëlqimit, kaloni mbi sipërfaqe me peshqir mikrofibër të lagur dhe thajeni

Menyra e perdorimit

  • Pastroni ose lajeni makinen si ne perditshmeri qe siperfaqja te jete e paster
  • Aplikoni produktin ne siperfaqe dhe ferkoni me nje makineri luciduese duke rritur dhe ulur shpejtesine sipas deshires
  • Përdorni një leckë të lagur me mikrofibër ose mjegull të lehtë uji për të fshirë pasi keni mbaruar aplikimin, për të aktivizuar polimerët e shkëlqimit. Fshijeni sërish me leckë të thatë me mikrofibër.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax HS Ceramic Polish and Wax