Turtle Wax Insect Remover

800 Lek

Në magazinë

53645

SKU: 53645 Kategoritë: ,

Pershkrimi

  • Turtle Wax Remover Insect Remover ka një formulim tiksotropik, kështu që spërkat si një lëng dhe më pas xhelet në kontakt me sipërfaqen për të rritur kohën e qëndrimit.
  • Kjo formulë që nuk pikon siguron kontroll të plotë për saktësi.
  • Largon në mënyrë efektive insektet, katranin, jashtëqitjet e shpendëve dhe lëngun e pemëve. Gjithashtu lufton njollat dhe shenjat e vjetra të papastërtive.
  • 500 ml

Menyra e perdorimit

  • Aplikoni solucionin ne pjesen e perparme te makines tuaj ku ju synoni largimin e insekteve dhe lereni te thahet.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Insect Remover