Mbajtese Telefoni Me Magnet Busy

550 Lek

Në magazinë

Krahaso
  • E dizenjuar ne forme L
  • Rrotullohet 360 Grade.
  • Vendoset ne ventilimin e makines dhe nuk e pengon ate.
  • Ngjyra: Gri

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Mbajtese Telefoni Me Magnet Busy