Mbajtëse Telefoni Me Magnet Për Makinë Baseus Privity Pro

1390 Lek

Në magazinë

• Mbajtëse telefoni me magnet për makinë me lëkurë të vërtetë.

• Tërheqje magnetike e fortë.

• Rrotullim 360° për rregullim të këndit të shikimit.

• Kapje e qëndrueshme edhe gjatë tronditjeve.
• Përmasë e vogël me pamje moderne dekorative unike.
• Nuk interferon në valët e telefonit.
• Sipërfaqe takimi e butë që nuk e gërvisht telefonin.
• Përshtatet pothuajse me të gjitha modelet e makinave dhe telefonave.

• Nuk pengon shikimin dhe i jep një pamje të re makinës.

• Materiali : magnet / aliazh zinku / silikon / lëkurë
• I përshtatshëm për : Telefona 4 – 6.5 inch

• Vendi i kapjes : Te grila e ventilatorit të makinësVetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Mbajtëse Telefoni Me Magnet Për Makinë Baseus Privity Pro