Mbajtëse Telefoni Për Makinë Baseus Steel Cannon

1100 Lek

Në magazinë

• Mbajtëse telefoni për makinë që kapet tek ventilatorët tuaj.
• Rrotullim 360° për të rregulluar këndin e shikimit që dëshironi, vertikalisht ose horizontalisht.
• Punim i shkëlqyer dhe pamje dekorative për makinën.
• Madhësi të rregullueshme për pajisje të ndryshme 4.7-6.5 inch.
• Kapje e qëndrueshme edhe në rrugë me gropa falë funksionit kapës.
• Parimi i gravitetit ju lejon përdorimin me një dorë.
• Materiali: Aliazh alumini + abs+ silikon

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Mbajtëse Telefoni Për Makinë Baseus Steel Cannon