MP3 Me Bluetooth Për Makinë Baseus T-typed S13

2200 Lek

Në magazinë

Krahaso
Kategoritë: ,

• MP3 për makinë Baseus, i pajisur me teknologjinë 5.0 Bluetooth për transmetim sa më të mirë.
• 2 porta USB dhe 1 Type-C për të karikuar 3 pajisje njëkohësisht.
• Butona kontrolli për telefonatën
• Mikrofon high-definition.
Distanca e transmetimit: 10 m
Hyrje: DC 12/24 V
Dalje USB-1: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.4A
Dalje Type-C: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.4A
Dalje USB-2: 5V/1.5A
Formati Audio: MP3 / WAV / FLAC / APE / WMA
Porta: 2 x USB / Type-C / Kartë Memorie

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

MP3 Me Bluetooth Për Makinë Baseus T-typed S13