Nasiol Velcro Backing Plate 125mm – 145mm

2500 Lek

Në magazinë

Përshkrimi:

  • Disku mbështetës Velcro Backing Plate nga Nasiol është një zgjidhje që ju lejon të keni dy diametra jastëk lustrimi në një disk mbështetës.
  • Pjesa e sipërme e ndashme me Velcro ju lejon të zvogëloni diametrin e jastëkut nga 145 mm në 125 mm pa pasur nevojë të zhvidhosni asgjë.
  • Thjesht shkëputni një pjesë nga tjetra dhe mund të shijoni diametrin më të vogël të jastëkut kur punoni në elementë më të vegjël.
  • E bërë nga një material i veçantë shkumë, disku i lustrimit ka ngurtësi dhe elasticitet të duhur për punë të këndshme dhe efektive.
  • Shumë i qëndrueshëm falë përdorimit të Velcro-së së fortë dhe një strukture të veçantë që pengon rritjen e temperaturës në jastëk gjatë funksionimit.
  • Projektuar për të punuar në makina rrotulluese.

Montimi: Fije M14.
Diametri: 125-145 mm.

Video:

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Nasiol Velcro Backing Plate 125mm - 145mm