Baseus MP3 Me Wireless Per Makina T-typed S-16

2200 Lek

Në magazinë

SKU: PB2408Z Kategoritë: ,

Specifikat

 • Permase e vogel per ta mbajtur gjithmone me vete pa zene shume vend.
 • Perzgjidh ti se cfare do te degjosh.
 • Mund te karikoje dy pajisje njekohesisht.
 • Butona kontrolli per telefonaten dhe muziken.
 • Mikrofon high-definition per telefonata te qarta me ze te larte.
 • Mundesi lidhjeje me dy paisje njehohesisht ku prioritet ka pajisja qe eshte lidhur e para.
 • Navigim me ze te larte pa u shperqendruar nga drejtimi i mjetit.
 • Ekran digjital per tregimin e gjendjes se baterise se makines dhe frekuences se degjimit.
 • Pershtatje e gjere me modelet e automjeteve , kamionave dhe telefonave ne tregun actual.
 • Hyrje : DC 12V – 24V
 • Dalje : 3.1A Max
 • Versioni i bluetooth-it : v5.0
 • Distanca e transmetimit : 10m
 • Porta : 2 x usb / 1 x karte memorie ≤ 32gb
 • Formati audio : mp3/wma/wav/flac
 • Permasa e mp3 : 65 x 32 x 13.09mm
 • Permasa e karikueses : 27.56 x 27.56 x 50.33mm

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Baseus MP3 Me Wireless Per Makina T-typed S-16