Mbajtese Telefoni Per Makina Me Magnet

900 Lek

Në magazinë

SKU: XO-C52 Kategoritë: ,

Pershkrimi

  • Kjo mbajtëse e fuqishme magnetike e telefonit mund të krijojë një tërheqje të fuqishme që mbështet fort pajisjen tuaj duke ju lejuar të vozitni pa u shpërqendruar.
  • Ngjitësi siguron forcë të fortë ngjitjeje midis panelit të kontrollit dhe mbajtësit të telefonit të makinës
  • Mund ta rrotulloni telefonin inteligjent ose pajisjen tuaj sipas dëshirës tuaj
  • Me përmasa të vogla, që nuk zë hapësirë
  • Rrotullim 360 grade

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Mbajtese Telefoni Per Makina Me Magnet