Baseus Mbajtëse Telefoni Për Makinë Cube Gravity

1300 Lek

Në magazinë

SKU: SUYL-FK01 Kategoritë: ,

Pershkrimi

• Material i cilesise se larte.
• Jetegjate dhe i durueshem ndaj perdorimit.
• Kapje e qendrueshme edhe gjate tronditjeve.
• Zgjidhje fantastike per te shijuar video gjate udhetimit.
• Permase kapese e rregullueshme.
• Gradim 360 grade, kapese prej silikoni nuk e demton sendilen e makines,
• Siperfaqe takimi e bute nuk e gervisht telefonin.
• Hiqet dhe vendoset shume lehte.
• Hapet sipas madhesise se telefonit.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Baseus Mbajtëse Telefoni Për Makinë Cube Gravity