Vaj Motorri Castrol Edge 5W-30 C1

1590 Lek

Në magazinë

SKU: 144776 Kategoritë: ,

Vaji i motorit 5W-30 është jashtëzakonisht i adaptueshëm, duke trajtuar një gamë të gjerë temperaturash dhe duke ruajtur efikasitetin e tij si në temperaturat e ulëta të dimrit ashtu edhe kur punon në mjedise më të nxehta.

I pershtatshem per:

Sae 5W-30; Acea C1

  • Jaguar , Land Rover engine oil specification stjlr.03.5005

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Motorri Castrol Edge 5W-30 C1