Vaj Motorri Castrol Edge Professional 5W-30 LL04

1590 Lek

Në magazinë

SKU: 151446 Kategoritë: ,

Vaji i motorit 5W-30 është jashtëzakonisht i adaptueshëm, duke trajtuar një gamë të gjerë temperaturash dhe duke ruajtur efikasitetin e tij si në temperaturat e ulëta të dimrit ashtu edhe kur punon në mjedise më të nxehta.

I pershtatshem per:

Sae 5W-30; Acea C3; Api SN

  • BMW Longlife-04

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Motorri Castrol Edge Professional 5W-30 LL04