Vaj Motorri Mobil-1 Super 3000 5W-40

1290 Lek

Në magazinë

SKU: 433744 Kategoritë: ,

Mobil 1 ESP 5W-40 është projektuar për të ndihmuar në ofrimin e performancës dhe mbrojtjes së jashtëzakonshme në lidhje me kursimin e karburantit.

I pershtatshem per:

Acea A3/B3 , A3/B4; Api Sj/Sl/Sm/Sn

  • Fiat 9.55535-M2
  • VW 502 00 / 505 00
  • Mercedes-Benz 229.3
  • Porsche A40
  • Renault 0700 / 0710
  • Peugeot/Citroen B712296
  • Avtovaz (Lada cars)

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Motorri Mobil-1 Super 3000 5W-40