Vaj Motorri Mobil-1 Super 2000 10W-40

990 Lek

Në magazinë

SKU: 433720 Kategoritë: ,

Mobil 1 ESP 10W-40 është projektuar për të ndihmuar në ofrimin e performancës dhe mbrojtjes së jashtëzakonshme në lidhje me kursimin e karburantit.

I pershtatshem per:

Acea A3/B3; Api Sl/Sm/Sn/Sn plus

  • Mercedes-Benz 229.1
  • VW 501 01 / 505 00
  • Avtovaz (Lada cars)

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Motorri Mobil-1 Super 2000 10W-40