Vaj Motorri Mobil-1 0W-40

1790 Lek

Në magazinë

SKU: 864992 Kategoritë: ,

Mobil 1 0W-40 është projektuar për të ndihmuar në ofrimin e performancës dhe mbrojtjes së jashtëzakonshme në lidhje me kursimin e karburantit.

I pershtatshem per:

Acea A3/B3 , A3/B4; Api Sn/Sm

  • Mercedes-Benz 229.5 / 229.3
  • VW 502 00 / 505 00
  • Porsche A40

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Motorri Mobil-1 0W-40