Vaj Motorri Slovenoil NM Power SAE 10W-40

690 Lek91000 Lek

SKU: 809460 Kategoritë: ,

Vaj motori shume-gradesh plotësisht sintetik shumë efikas me intervale të zgjatura ndërrimi, i përdorur për lubrifikimin e motorëve me benzinë ose naftë EURO-5 dhe EURO-6, me ose pa turbocharger.

I pershtatshem per:

  • Acea A3/B4 , Api SN/CF
  • Mercedes-Benz 229.3
  • PSA B71 2300
  • Renault RN 0700/0710
  • VW 505.00 / 501.01

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Motorri Slovenoil NM Power SAE 10W-40

690 Lek91000 Lek

Shtoje në shportë