Fishe Karikimi Iphone

500 Lek

Në magazinë

SKU: CALYS-A01 Kategoritë: ,

Pershkrimi

  • Gjatesia : 1m
  • Fuqia: 2.4a
  • Pershtatet me: Pajisjet me porte lightning
  • Ngjyra : e zeze.
  • Te durueshme ndaj perdorimit dhe deformimit.
  • Teper rezistent ndaj thyerjes dhe perdorimit te perditshem.
  • Teknologji per mbrojtje te shumefishte te qarkut.
  • Berthama prej fijesh bakri te paster mundeson karikim dhe transmetim te shpejte e te stabilizuar te dhenash.
  • Kontakt ne te dy anet per me shume lehtesi ne perdorim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Fishe Karikimi Iphone