Turtle Wax HS Ceramic Coating

2200 Lek

Në magazinë

SKU: 53342 Kategoritë: , ,

Pershkrimi 

  • Polimeret super hidrofobike dhe SiO2 ofrojnë mbrojtje kundër ujit, mbulim uji dhe mbrojtje rezistente ndaj kimikateve që mund të zgjasin deri në 12 muaj
  • Shton një shkëlqim të shkëlqyeshëm si pasqyrë që rrit thellësinë e ngjyrës dhe përfundimin duke reduktuar njollat e ujit dhe depozitat e ndotësve
  • Koleksioni Hybrid Solutions përmban një aromë të ëmbël frutash

Menyra e perdorimit

  • Thjesht spërkateni në një makinë të pastër të thatë, përhapeni dhe hiqeni me një leckë të palosur me mikrofibër për performancën më të mirë, boja duhet të jetë pa ndotës duke përdorur një shufër balte ose përbërje para aplikimit
  • Mund të përdoret në rrezet e diellit direkte dhe në të gjitha sipërfaqet e jashtme duke përfshirë xhamin, fenerët, veshjet dhe rrotat, nuk rekomandohet për majë të konvertueshme anësore të buta

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax HS Ceramic Coating