Perde Mbrojtese Nga Rrezet e Diellit Per Makine

2500 Lek

Në magazinë

Pershkrimi 

  • Thith Rrezet e diellit pa lejuar depertimin e tyre brenda ne shtepi, makine apo zyren tuaj.
  • Mban te fresket ambjentin.
  • Pershtatet me te gjitha modelet e makines dhe dritareve. Ju mund ta shkurtoni lehtesisht nese eshte me e gjate.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Perde Mbrojtese Nga Rrezet e Diellit Per Makine