Slovenoil Gear Oil SAE 75W-90

1490 Lek200000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: 843242-1-1-1-1-1-2 Kategoritë: ,
  • Gear Oil Sae 75W-90 një vaj ingranazhesh multigrade për të gjitha llojet e transmisioneve, diferencialet dhe të gjithë komponentët e tjerë, ku cilësia API GL-5 rekomandohet për vajin e marsheve.
  • API GL-5

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 10 Litra, 205 Litra, 4 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Slovenoil Gear Oil SAE 75W-90

1490 Lek200000 Lek

Shto në Shportë