Tapet Këmbësh No.77 Volkswagen CC / Passat B6 / Passat B7 / Passat CC

5000 Lek

Në magazinë

• Tapet Këmbësh të përshtatshëm për:

– Volkswagen CC 2012-2017

-Passat B6 2005-2010

-Passat B7 2010-2014

-Passat CC 2008-2012

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: No.77

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.85 kg

Ref: 77407077

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Këmbësh No.77 Volkswagen CC / Passat B6 / Passat B7 / Passat CC