Tapet Bagazhi ProLine 3D Audi A3 8L Hatchback

5500 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Audi A3 8L Hatchback 1996-2003

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.28 kg

Përmasat: 830×1056 mm

Ref: TM404137

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Audi A3 8L Hatchback