Tapet Bagazhi ProLine 3D Audi A4 B8 Sedan

5500 Lek

Në magazinë

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Audi A4 B8 Sedan 2008-2015

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.70 kg

Përmasat: 1039×1000 mm

Ref: TM549048

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Audi A4 B8 Sedan