Tapet Bagazhi ProLine 3D Audi A6 C6 Kombi

5500 Lek

Në magazinë

TM403574

SKU: TM403574 Kategoritë: ,

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Audi A6 C6 Kombi 2004-2011

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.22 kg

Përmasat: 1145×1120 mm

Ref: TM403574

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Audi A6 C6 Kombi