Tapet Bagazhi ProLine 3D Audi A7 C8 Liftback

5500 Lek

Në magazinë

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Audi A7 C8 Liftback 2018-… (without side niches, with temporary spare wheel)

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.26 kg

Përmasat: 1078×1159 mm

Ref: TM413214

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Audi A7 C8 Liftback