Tapet Bagazhi ProLine 3D Audi A8 D4 Sedan

5500 Lek

Në magazinë

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Audi A8 D4 2010-2017 (fit to standard version and long, with spare wheel)

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.70 kg

Përmasat: 995×1133 mm

Ref: TM403154

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Audi A8 D4 Sedan