Tapet Bagazhi ProLine 3D Audi Q5 II Suv

6000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Audi Q5 II 2017-…

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.81kg

Përmasat: 940×1090 mm

Ref: TM405240

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Audi Q5 II Suv