Tapet Bagazhi ProLine 3D BMW Seria 3 E46 Sedan

5500 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– BMW Seria 3 E46 Sedan 1998-2005

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.00 kg

Përmasat: 944×922 mm

Ref: TM403543

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D BMW Seria 3 E46 Sedan