Tapet Bagazhi ProLine 3D BMW X3 F25 Suv

6000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– BMW X3 F25 2010-2017

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.50 kg

Përmasat: 911×1107 mm

Ref: TM549352

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D BMW X3 F25 Suv