Tapet Bagazhi ProLine 3D Ford Fiesta Mk VI

5500 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Ford Fiesta Mk VI 2008-2017

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.00 kg

Përmasat: 703×1025 mm

Ref: TM548652

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Ford Fiesta Mk VI