Tapet Bagazhi ProLine 3D Ford Focus III Kombi

5500 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Ford Focus III Kombi 2010-…

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.00 kg

Përmasat: 1236×1080 mm

Ref: TM548621

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Ford Focus III Kombi