Tapet Bagazhi ProLine 3D Honda Civic VIII 3d/5d Hatchback

5500 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Honda Civic VIII 3d/5d Hatchback 2006-2011

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

  • Pesha: 2.58 kg

Përmasat: 844×1288 mm

Ref: TM404861

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Honda Civic VIII 3d/5d Hatchback