Tapet Bagazhi ProLine 3D Hyundai Tucson I Suv

6000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Hyundai Tucson I 2004-2009

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 1.85 kg

Përmasat: 1315×758 mm

Ref: TM402669

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Hyundai Tucson I Suv