Tapet Bagazhi ProLine 3D Hyundai Tucson IV Suv

6000 Lek

Në magazinë

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Hyundai Tucson IV 2020-…

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.27 kg

Përmasat: 1303×842 mm

Ref: TM413801

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Hyundai Tucson IV Suv