Tapet Bagazhi ProLine 3D Land Rover Discovery 3 / 4 Suv

6000 Lek

Në magazinë

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Land Rover Discovery 3 2004-2009

– Land Rover Discovery 4 2009-20017

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.52 kg

Përmasat: 1266×1095 mm

Ref: TM413122

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Land Rover Discovery 3 / 4 Suv