Tapet Bagazhi ProLine 3D Land Rover Discovery Sport Suv

6000 Lek

Në magazinë

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Land Rover Discovery Sport 2014-…

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.48 kg

Përmasat: 947×1317 mm

Ref: TM548737

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Land Rover Discovery Sport Suv