Tapet Bagazhi ProLine 3D Mercedes-Benz A-Class W176

5500 Lek

Në magazinë

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Mercedes-Benz A-Class W176 2012-2018

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 1.66 kg

Përmasat: 683×1051 mm

Ref: TM548386

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Mercedes-Benz A-Class W176