Tapet Bagazhi ProLine 3D Mercedes-Benz C-Class CL203

5500 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Mercedes-Benz C-Class CL203 2000-2008

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 1.85 kg

Përmasat:  714×1054 mm

Ref: TM405035

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Mercedes-Benz C-Class CL203