Tapet Bagazhi ProLine 3D Mercedes-Benz CLK W209

5500 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Mercedes-Benz CLK W209 2002-2010

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 2.76 kg

Përmasat:  1094×972 mm

Ref: TM413276

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Mercedes-Benz CLK W209