Tapet Bagazhi ProLine 3D Mercedes-Benz GLE II W167 Suv

6000 Lek

Në magazinë

SKU: TM406582 Kategoritë: ,

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Mercedes-Benz GLE II W167 Suv 2019-…

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D.

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.13 kg

Përmasat:  1119×1031 mm

Ref: TM406582

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Mercedes-Benz GLE II W167 Suv