Tapet Bagazhi ProLine 3D Nissan Qashqai +2 I

6000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapet bagazhi i përshtatshëm për:

– Nissan Qashqai +2 I 2008-2015

• Rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçiz sipas modelit.

• Nuk mban asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D.

Materiali: Gomë/TPE.

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.28 kg

Përmasat:  1012×1396 mm

Ref: TM404632

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapet Bagazhi ProLine 3D Nissan Qashqai +2 I